Trophy, 1 Lt Sconce
Call for Price
Living Room Breck Tufted Back Swivel Recliner
Call for Price
Glacier 2477 Cocktail Ottoman 40″
"*" indicates required fields
SKU:
247712
Category: Ottomans & Poufs
Tags: Dove Gray Chenille, Gray, Jackson Furniture, Ottomans & Poufs
Additional information
| Dimensions | 40 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dove Gray Chenille |
| Style | Contemporary |
| Collection | Glacier |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
020700 Ottoman
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.