Today’s Hours Getting Hours
Hendrix Leather Storage Ottoman with Nails
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Looking for a stylish solution for your storage needs? Check out the Hendrix ottoman. This square storage ottoman features an optional antique brass nailhead trim and is available in both fabric and leather.
Additional information
| Dimensions | 36 × 36 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Storage |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
CM Leather Ottomans & Poufs
Design Options – M9 Ottomans & Poufs
Mingle Ottomans
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 26.5 × 16.5 in |
| Brand | Palliser |
| Color | Grey |
| Features | Leather |
| Style | Transitional |
Pouf Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.