Today’s Hours Getting Hours
Stressless® Anna A2 C12 with EndBack left MMCMP
Call for Price
Seaton Queen Bed
Call for Price
Notion Ottoman
Customize me in store: Our products are constructed with premium cushioning, hard-wood frames & traditional, 8-way hand-tie spring systems.
"*" indicates required fields
Description
Our products are constructed with premium cushioning, hard-wood frames & traditional, 8-way hand-tie spring systems. The “Wesley Hall Sit” speaks for itself . . . that said, each and every piece is hand-tied & consequently, hand-engineered to ensure a decadent & long-lasting comfort experience!
Additional information
| Dimensions | 46 × 46 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Leopold’s Ottoman
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Wood |
| Style | Traditional |
Paula Deen by Craftmaster Ottomans & Poufs
Pouf Ottoman
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.