Today’s Hours Getting Hours

Davis Power Rocking Recliner
Call for Price
Stressless® Emily Wood 4 seater (with 2 Power seats)
Call for Price
Ottoman P711700BD
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
This Fargo ottoman from Paula Deen by Craftmaster is the perfect marriage of timeless elegance and laid-back comfort for furniture the whole family can enjoy. It’s featured in a blue herringbone polyester fabric, but add your own spin by choosing one of many custom fabric options to create your one of a kind piece.
Additional information
| Dimensions | 25 × 33 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bennett Ottoman Sunset
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.