Cambric Miriam Three Drawer Straight Nightstand - Breve
Call for Price
Cambric Daniella Upholstered Side Chair - Breve
Call for Price
Cambric Ronde Etegere – Breve
"*" indicates required fields
Description
Add more function and beauty to any living space with the Ronde Etegere from our Cambric collection. Constructed of White Oak veneers in a taupe like finish we call Breve. This piece is equipped with plenty of shelves, to store your decor piece or those favorite books you just don’t want to part with.
Additional information
| Dimensions | 14 × 36 × 72 in |
|---|---|
| Brand | Hammary |
| Color | Black |
| Detail Color | Light Stain |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cambric |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Cambric Batiste Console Table – Breve
Cambric Batiste End Table – Breve
Cambric Batiste Rectangular Coffee Table – Breve
Cambric Civette Round End Table – Creme
Related products
Boca Outside Corner Bookcase
Catalina 22 In. Open Top Bookcase
Catalina 32 In. Open Top Bookcase
Catalina Outside Corner Bookcase
Huntington 32 In. Glass Door Cabinet
Little Treasures Book Rack
| Dimensions | 11.5 × 28 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Little Treasures Small Bookcase
Mission Etagere Bookcase
| Dimensions | 15 × 30 × 76 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.