Cambric Helene Three Drawer Nightstand - Crème
Call for Price
Cambric Ronde Etegere - Breve
Call for Price
Cambric Miriam Three Drawer Straight Nightstand – Breve
"*" indicates required fields
Description
The Miriam Three Drawer Nightstand is the perfect beside addition. From its expressive tectural finishing techniques, to the added convenience of a usb port. This piece also provides a cedar lined bottom drawer and adjustable levelers.
Additional information
| Dimensions | 18 × 30 × 30 in |
|---|---|
| Brand | American Drew |
| Color | Cream |
| Detail Color | Light Stain |
| Style | Transitional |
| Collection | Cambric |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Cambric Batiste Console Table – Breve
Cambric Batiste End Table – Breve
Cambric Batiste Rectangular Coffee Table – Breve
Cambric Civette Round End Table – Creme
Related products
Cherry Park Open Night Stand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Peony Nightstand
Modern Walker Nightstand
Plank Road Blair Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.