Pine Cabinets and Bookcases Pine 1 Door Jelly Cabinet – 72048
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Features
| Customizable | Yes |
|---|
Product Details
| Height | 48″ |
|---|---|
| Width | 20 1/4″ |
| Depth | 16 1/4″ |
| Collection | Pine Cabinets and Bookcases |
| Wood Type | Pine |
Additional information
| Dimensions | 16.25 × 20.25 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Pine Kitchen & Home Storeage |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Pine Cabinets and Bookcases Pine 1 Door Console Cabinet – 72030
Related products
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |
Digby Fabric High-Leg Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |












Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.