Today’s Hours Getting Hours
Back to products
Chesapeake Five Mirror Set
Call for Price
Richmond Open Bookcase
"*" indicates required fields
Description
Inspired by the best traditional looks, the Richmond collection is stunning yet elegant fit in any home. Accented by a stunning brown burgundy finish and beautiful antiqued bronzed hardware, the Richmond collection will make it easy to express your style, your way.
Product Details
| Adjustable/Removable Shelves | Gives you the flexibility to customize the space to suit you. |
|---|
Additional information
| Dimensions | 15 × 32 × 79 in |
|---|---|
| Brand | Aspen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cherry |
| Style | Traditional |
| Collection | Richmond |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Richmond 66″ Credenza Desk
Richmond 66″ Credenza Hutch
Richmond 66″ Executive Desk
Richmond Lateral File Cabinet
Related products
Americana Modern – Dove Etagere Bookcase
Boca 56 In. Bookcase Bridge, Shelf And Back Panel
Little Treasures Small Bookcase
Mission Etagere Bookcase
| Dimensions | 15 × 30 × 76 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Little Treasures Book Shelf
| Dimensions | 13 × 16.5 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.