Today’s Hours Getting Hours
Sanctuary Glass Bunching Curio-Ebony Antiqued Oak
Call for Price
Home Office Telluride Bookcase Hutch
Call for Price
Telluride Bookcase Base
"*" indicates required fields
Additional information
| Weight | 204.98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 72.25 × 30 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Blacks |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Telluride |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Home Office Telluride Bookcase Hutch
Telluride 66” Writing Desk
Telluride 76” Executive Desk withLeather Panels
Telluride 76” Executive Desk withWood Panels
Telluride Bunching Bookcase (withdoors)
Telluride Computer Credenza
Telluride Lateral File
Telluride Tilt Swivel Chair
Related products
Americana Modern – Cotton Etagere Bookcase
Americana Modern – Dove Etagere Bookcase
Boca 22 In. Open Top Bookcase
Maisie Bookcase
| Dimensions | 14.5 × 40 × 78.5 in |
|---|---|
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Caraway Collection Door Bookcase
| Brand | Aspen Home |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Removable Shelves, Storage, Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic |
Little Treasures Book Shelf
| Dimensions | 13 × 16.5 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.