Revere Small Server - 804 Ember / 09 Nickel Oval Knob
Call for Price

Lanza Right-Hand Facing Bumper
Call for Price
Desk
Desk
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Crafted Of Select Hardwood Solids And Oak Veneers | Yes |
|---|---|
| Block Plinth Feet And Metal Accents | Yes |
| Burnished Pewter Hardware | Yes |
| Width | 60 |
| Depth | 34 |
| Height | 36.5 |
| Finish | Chalk |
| Material | Oak with Oak Veneers |
| Hardware | Burnished Pewter |
Additional information
| Dimensions | 34 × 60 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Chalk |
| Style | Farmhouse |
| Collection | TY926 Coming Home HO |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Cotton 60 In. Writing Desk
Boca 60 In. Writing Desk
6659 Stance Keyboard + Storage Drawer
| Brand | BDI |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Modern |
Corsica Writing Desk
| Weight | 120.59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 60 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Corsica & Work Your Way |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.