Rectangle Chairside Table
$537.00 Original price was: $537.00.$338.99Current price is: $338.99.
6651 Stance Standing Desk
$2,665.00 Original price was: $2,665.00.$1,899.00Current price is: $1,899.00.
Grayson 60″ Adj. Lift Desk Top (for Iuab-301-2)
"*" indicates required fields
Description
Grayson consists of a modern rustic styling and details that provide a mixed media contemporary look. The entire collection was engineered to provide high function and flexibility. The finish has just the right hue to fit well into any interior space and all pieces are perfectly scaled for spaces small and large.
Product Details
| Feature | This item may not have any flashy features but we still think it’s pretty awesome 🙂 |
|---|
Additional information
| Dimensions | 30 × 60 × 6 in |
|---|---|
| Brand | Aspen Home |
| Color | Grey |
| Detail Color | Cinder Gray |
| Style | Rustic |
| Collection | Grayson |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Grayson Open Display Case
Grayson Reversible Desk Return
Grayson Workstation Combo File
Grayson Writing Desk
Related products
Americana Modern – Cotton 56 In. Power Lift Desk (from 23 In. To 48.5 In.) (ame#256t And Lift#200wht)
Boca 48 In. Writing Desk
Catalina 8-piece Library Wall With Writing Desk
6651 Stance Standing Desk
| Brand | BDI |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Adjustable, Glass, Metal, Power, Power Motion |
| Style | Modern |
Modular Office Return Right (pairs with 6516X) – 6509
St. Armand Writing Desk
| Weight | 134.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.75 × 56 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.