Back to products

Kendra STOOLS 40359-26/25LE
Call for Price
Executive Desk for Return – 6550
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Features
| Customizable | Yes |
|---|
Product Details
| Material | Alder |
|---|---|
| Hardware | 7 Knobs |
Additional information
| Dimensions | 27.5 × 64.25 × 29.75 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Brown |
| Collection | Shaker Executive Home Office |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Executive Office Executive Desk – 6506
Related products
Americana Modern – Denim 60 In. Writing Desk
Boca 48 In. Hutch
Boca 57 In. Writing Desk
Boca 60 In. Writing Desk
6651 Stance Standing Desk
| Brand | BDI |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Adjustable, Glass, Metal, Power, Power Motion |
| Style | Modern |
Curata Short Left/Right/Freestanding Desk
| Weight | 133.71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 68 × 30 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Curata |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.