Cascade Counter Height Dining Table
Call for Price
Worrel Bench
$1,300.00 Original price was: $1,300.00.$778.99Current price is: $778.99.
Hensley 60″ Adj. Lift Desk Top (for Iuab-301-2) I3002-360T
"*" indicates required fields
Description
Hensley offers a classic, transitional style in a warm honey finish with beautiful aged brass finish hardware.
Product Details
| Cord Management | Engineered to allow cords to pass through the furniture to an outlet. |
|---|
Additional information
| Dimensions | 28 × 60 × 7 in |
|---|---|
| Brand | Aspen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Honey |
| Style | Transitional |
| Collection | Hensley |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Hensley 1 Drawer Nightstand
Hensley 66″ Executive Desk
Hensley Cal King Rails
Hensley Chesser
Hensley Chest
Hensley Door Bookcase
Hensley King Low Profile Fb
Hensley King Panel Hb
Related products
Americana Modern – Cotton 56 In. Power Lift Desk (from 23 In. To 48.5 In.) (ame#256t And Lift#200wht)
Americana Modern – Dove 60 In. Writing Desk
Boca 48 In. Writing Desk
Boca Corner Table
6659 Stance Keyboard + Storage Drawer
| Brand | BDI |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Modern |
St. Armand Writing Desk
| Weight | 134.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.75 × 56 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.