Modern Farmhouse Seaton Queen Bed
Call for Price
Bexley Leather Sofa
Call for Price
Park Slope Spindle Desk
"*" indicates required fields
Description
With clean lines and a base inspired by the Park Slope Trestle Table, this desk achieves understated grandeur. Spindles are arranged in two broad arcs, filtering light and shadow throughout the day. Three drawers with discreet finger pulls add ample storage.
Additional information
| Dimensions | 28 × 63 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Cotton 60 In. Writing Desk
Americana Modern – Dove 60 In. Writing Desk
Boca 48 In. Writing Desk
Catalina 8-piece Library Wall With Writing Desk
Modular Office Return Right (pairs with 6516X) – 6509
Oxford 72″ Writing Desk
St. Armand Writing Desk
| Weight | 134.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.75 × 56 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.