Today’s Hours Getting Hours
Counter Table W Butterfly Leaf
Call for Price
Hidden Treasures Frazier Round Accent Table
Call for Price
Swivel Desk Base
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Swivel Desk Base | Constructed of select hardwoods and Oak veneers |
|---|---|
| Dimensions | 19.00″W X 19.00″D X 28.00″H |
| Weight | 50.71 lbs |
Additional information
| Weight | 50.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 28 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Sand |
| Style | Cottage |
| Collection | Maren |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Grayson 60 inch Adjustable Lift Desk Top
| Brand | Aspen Home |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Adjustable, Metal, Power, Power Motion, Storage, USB, Wood |
| Style | Rustic |
Caraway 66 inch Executive Desk
| Brand | Aspen Home |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Adjustable, Metal, Storage, USB, Wood, Wood Veneer |
| Style | Farmhouse |
EC Katherine Home Office Chair
Chelsea By Rachael Ray Desk Vanity
| Brand | Legacy Classic Furniture |
|---|---|
| Color | Gold, White |
| Features | Metal, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Transitional |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.