Hidden Treasures Beaded Door Chest
Call for Price
Hidden Treasures Carroll Square Accent Table
Call for Price
Swivel Desk Top
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Swivel Desk Top | Constructed of select hardwoods and Oak veneers |
|---|---|
| Swivel Desk Top | The White Sands finish exudes modern coastal charm |
| Swivel Desk Top | The top surface of the swivel desk turns 360 degrees allowing multiple configurations and dual work surfaces |
| Swivel Desk Top | The pedestal encloses two storage shelves |
| Dimensions | 64.00″W X 20.00″D X 32.00″H |
| Weight | 132.28 lbs |
| The White Sands finish exudes modern coastal charm | Yes |
| The top surface of the swivel desk turns 360 degrees allowing multiple configurations and dual work surfaces | Yes |
| The pedestal encloses two storage shelves | Yes |
Additional information
| Weight | 132.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 64 × 32 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Sand |
| Style | Cottage |
| Collection | Maren |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Dove 60 In. Writing Desk
Boca 48 In. Writing Desk
Catalina 8-piece Library Wall With Writing Desk
6651 Stance Standing Desk
| Brand | BDI |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Adjustable, Glass, Metal, Power, Power Motion |
| Style | Modern |
6659 Stance Keyboard + Storage Drawer
| Brand | BDI |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Modern |
Oxford 72″ Writing Desk
St. Armand Writing Desk
| Weight | 134.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.75 × 56 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.