Loddon Side Table
Call for Price
Plank Road Jessup Panel King Bed - Complete
Call for Price
Lateral File Cabinet
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | File Cabinets |
| Categories | Home Office |
| Type | Cabinets |
| Width | 26.0 |
| Depth | 20.0 |
| Height | 30.0 |
| Number of Drawers | 2 |
| Additional Information | Full extension glides: Letter and LegalTwo file drawers |
Additional information
| Dimensions | 20 × 26 × 30 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
2 Door Hutch (shown w/B-2)
| Dimensions | 14.5 × 40 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
3 Door Hutch (shown w/B-3)
| Dimensions | 14.5 × 54.25 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
Related products
Americana Modern – Cotton Workstation With Led Light
Catalina 2-piece 40 In. Lateral File And Hutch
Gramercy Park Lateral File
Huntington 2 Drawer Lateral File
Shoreham – Effortless White Functional File
Corsica Lateral File
| Weight | 117.51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 36 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Corsica & Work Your Way |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.