Maya Rectangular Drawer Coffee Table
Call for Price
Vonne Rectangular Coffee Table
Call for Price
Maya File Cabinet
"*" indicates required fields
Description
The Maya collection showcases the continued enthusiasm for the modern, industrial lifestyle. This trend has industrial bones with a modern vibe. Warm rustic touches balance out cool and modern forms.
Additional information
| Dimensions | 23 × 17 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Hammary |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Stain |
| Style | Industrial |
| Collection | Maya |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Americana Modern Bedroom 2 Door Chest With 7 Drawers And Work Station
Boca Rolling File
Elevation Functional File With Lift Top
Shoreham – Medium Roast Functional File
Corsica Lateral File
| Weight | 117.51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 36 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Corsica & Work Your Way |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.