David STOOLS 44531-26WE/1B25DAF4
Call for Price
Majorca Wrought Aluminum Outdoor Spring Lounge Chair
Call for Price
Oxford Lateral File(No Lock) Oak
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 18 × 45 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Oxford |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Catalina 40 In. Lateral File
Gramercy Park Lateral File
Huntington 2 Drawer Lateral File
Pure Modern Functional File
Corsica Lateral File
| Weight | 117.51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 36 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Corsica & Work Your Way |
| Features | Storage |
Elon Two-Door Cabinet
| Weight | 94.91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 32 × 27.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Transitional |
| Collection | Elon |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.