Cosmopolitan Collection - Salerno Chair in Taupe Gray
Call for Price
Arlo Fabric Power Rocking Recliner
Call for Price
Revere One-Drawer Case – 802-Bay / 04-Bronze Square Pull
"*" indicates required fields
Description
The Revere One-Drawer Case is one of three base units that can be used individually or combined for a wall of storage and shelving. This unit features a traditional framed drawer for office supplies and an open shelf for books and other objects.
Additional information
| Dimensions | 21.5 × 38.5 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Origins By Stickley Office |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Origins Swivel-Tilt Side Chair
Dwyer 48-inch Desk – 800 Clay / 04 Bronze Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 800 Clay / 05 Nickel Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 801 Coast / 04 Bronze Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 801 Coast / 05 Nickel Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 802 Bay / 04 Bronze Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 802 Bay / 05 Nickel Square Pull
Dwyer 48-inch Desk – 803 Bluff / 04 Bronze Square Pull
Related products
Americana Modern – Dove Functional File With Power Center
Americana Modern Bedroom 2 Door Chest With 7 Drawers And Work Station
Catalina 40 In. Lateral File
Elevation Functional File With Lift Top
Gramercy Park Lateral File
Huntington 2 Drawer Lateral File
Shoreham – Medium Roast Functional File
Corsica Lateral File
| Weight | 117.51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 36 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Corsica & Work Your Way |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.