11-2123 – Lucia Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Solids |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Tight |
| Volume | 47 cft |
| Weight | 57 lb |
| Leather | 70 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 4.50 yrd |
Additional information
| Weight | 57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 32.5 × 42 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.