Emmett Leather Track Arm Lay Flat Manual Recliner
Call for Price
Escape 151 Power RSF Recliner w/CR3 Massage
Call for Price
3534 – Degas Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Tight |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Notes | **Limited Quantities Available**Acrylic |
| Volume | 21 cft |
| Weight | 73 lb |
| Leather | 40 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 2.50 yrd |
Additional information
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.75 × 26 × 35.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Modern |
| Collection | Degas |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.