Emmett Leather Track Arm Lay Flat Manual Recliner
Call for Price

Kyle STOOLS 41414-30/52HO87
Call for Price
3664 – Declan Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Tight |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Notes | **Limited Quantities Available**Smoke Grey |
| Volume | 24 cft |
| Weight | 46 lb |
| Leather | 86 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 5.50 yrd |
Additional information
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.25 × 29.25 × 27.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Mid-Century Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.