Delway Round Ottoman
Call for Price
Staten STOOLS 41474-30WE/1B25DHF4
Call for Price
3778-BLK – Ruffalo Black Nickel Barrel Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Seat Type | Loose |
|---|---|
| Seat Fill | Comfort Crown |
| Volume | 34 cft |
| Weight | 53 lb |
| Leather | 63 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 3.25 yrd |
Additional information
| Weight | 53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.25 × 30.25 × 36 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.