5549-21x21 Pillow Talk
Call for Price
Caris STOOLS 44462-26WE/1B57JUF4
Call for Price
AE-11-2000 – Thompson Side Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Solids |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Tight |
| Volume | 26 cft |
| Weight | 47 lb |
| Leather | 94 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 5.50 yrd |
Additional information
| Weight | 47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 24 × 41.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Paula Deen by Studio C Chairs
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.