
Stressless® Mary , 4 seater with 2 Power PDDP
Call for Price
Alexander Roll Arm Chair
Call for Price
CC9-3186-8 – Riposo Swivel Chair – Oak Base
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Loose |
|---|---|
| Back Fill | Fiberdown |
| Seat Type | Tight |
| Volume | 27 cft |
| Weight | 125 lb |
| Leather | 97 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 6.50 yrd |
Additional information
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.5 × 30.5 × 34 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.