Back to products
Alexander Roll Arm L-Shaped Sectional
Call for Price
CCC3115-6 – Raylen Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Tight |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Notes | Weltless – STD |
| Volume | 24 cft |
| Weight | 71 lb |
| Leather | 76 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 7.00 yrd |
Additional information
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 32.5 × 30.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.