Gable Road Storage Bed - King / 809 Ebony
Call for Price
Andora Open Nightstand
Call for Price
CCC3141-6 – Maisie Lounge Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Rattan |
|---|---|
| Back Type | Loose |
| Back Fill | Fiberdown |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Down Plush |
| Notes | Weltless |
| Volume | 26 cft |
| Weight | 38 lb |
| Leather | 44 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 3.75 yrd |
Additional information
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 31 × 34 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Coastal / Tropical |
| Collection | Maisie |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.