Modern Mowry Spot Table
Call for Price
Stockten English Arm Sofa with Casters
Call for Price
CT2102-PN-FL – Sutter Lounge Chair – Peninsula/Flax
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Notes | Rattan frame with leather bindings and Flax color upholstery |
|---|---|
| Volume | 21 cft |
| Weight | 50 lb |
Additional information
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 27.75 × 30 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Coastal |
| Collection | Stocked |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.