Athens Round Dining Table
Call for Price
ESN300-8 – Willis Swivel Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Fully Uph |
|---|---|
| Back Type | Loose |
| Back Fill | Fiber |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Essential Luxe Medium |
| Volume | 32 cft |
| Weight | 80 lb |
| Leather | 123 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 8.25 yrd |
Additional information
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.5 × 30.5 × 36 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.