Lincoln King Panel Bed
Call for Price

Madison Sleep Track Arm Right Hand Facing Storage Chaise
Call for Price
LR-18286 – Nate Leather Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Select Hardwoods |
|---|---|
| Back Type | Loose |
| Back Fill | Fiberdown |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Spring Down Medium |
| Notes | For Fabric-see LTD5256-6 |
| Volume | 33 cft |
| Weight | 84 lb |
| Leather | 125 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 7.75 yrd |
Additional information
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34.5 × 35 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.