
Luna Fabric Recliner
Call for Price
ESN216-4SK – Del Mar Skirted Love Seat
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Fully Uph |
|---|---|
| Back Type | Loose |
| Back Fill | Fiber |
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Essential Luxe Medium |
| Notes | Std – Welted |
| Volume | 69 cft |
| Weight | 124 lb |
| C.O.M. (*) | 19.50 yrd |
Additional information
| Weight | 124 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 62 × 37 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
EZ1C00H Double Reclining Loveseat
| Dimensions | 41 × 59 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline |
| Style | Traditional |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.