
2 West 4 Drawer Desk - 63514
Call for Price
3381-2-SK - Layla 49" To 65" Skirted Laf Corner Banquette
Call for Price
Maxwell 221 Power Deep Seat Reclining Loveseat
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 47 × 81 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Gray Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maxwell |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Maxwell 221 Power Deep Seat Lay Flat Recliner
Maxwell 221 Power Deep Seat Reclining Sofa
Related products
Arlie Loveseat
| Dimensions | 37 × 54 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
EZ1C00 Double Reclining Loveseat with Nails
| Dimensions | 41 × 59 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Power Recline |
| Style | Traditional |
EZ1C00H Double Reclining Loveseat
| Dimensions | 41 × 59 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline |
| Style | Traditional |










Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.