
2 West 2 Drawer File Cabinet - 63512
Call for Price
3381-1-SK - Layla 29" To 48" Skirted Laf Corner Banquette
Call for Price
Maxwell 221 Power Deep Seat Lay Flat Recliner
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 47 × 48 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Gray Fabric |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maxwell |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Christopher 3-Way Lounger
| Brand | Bradington Young |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Manual Recline, Nailheads |
| Style | Transitional |
Stressless® Sunrise (M) Classic Base Recliner with Power
Stressless® Sunrise (M) Cross Base Recliner with Ottoman
Westside Leather High-Leg Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Leather |











Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.