
2 West 6 Drawer Combo Dresser - 63261
Call for Price
3370-2 - Hollister Stght Back/Scoop Top Chair
Call for Price
Hollifield 108 Power Wall Hugger Recliner
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 42 × 44 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Brown |
| Detail Color | Reclining Sofas |
| Style | Contemporary |
| Collection | Hollifield |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Hollifield 108 Power Reclining Loveseat
Hollifield 108 Power Reclining Sofa (90″)
Hollifield 108 Reclining Loveseat
Hollifield 108 Reclining Sofa
Hollifield 108 Rocker Recliner
Related products
Davis Fabric Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Rocking |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.