
Shaker Essential Panel Twin Headboard - 60182
Call for Price
11-2169 - Allie Slipper Chair
Call for Price
Abraxas 193 Armless Chair
"*" indicates required fields
SKU:
1934
Category: Sectional Parts
Tags: Catnapper, Chocolate Brown Faux Leather, Gray, Sectional Parts
Additional information
| Dimensions | 41 × 31 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Chocolate Brown Faux Leather |
| Style | Contemporary |
| Collection | Abraxas |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Abraxas 193 Castered Cocktail Ottoman
Related products
New Traditions Sofas
Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |
Stressless® Mint (L) High Back D100
Stressless® Sunrise (M) Cross Base Recliner with Ottoman
Thornton Fabric Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 61 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.