Dariela Counter Stool
Call for Price
Cape May 4052 RSF Chaise
"*" indicates required fields
SKU:
405276
Category: Sectional Parts
Tags: Brown, Chocolate Brown, Jackson Furniture, Sectional Parts
Additional information
| Dimensions | 67 × 47 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chocolate Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cape May |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Cape May 4052 Chair 1/2
Cape May 4052 Cocktail Ottoman
Cape May 4052 LSF Chaise
Cape May 4052 LSF Sofa
Cape May 4052 RSF Sofa
Related products
Erabella Side Table
Escape-Coastal Living Home Collection Long Key Console Table
Getaway Coastal Living Home Collection Surfside Wing Chair
Modular Office Cabinet – 6513
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.