Taffy, 1 Lt Led Wall Sconce
Call for Price
Living Room Calhoun Settee
Call for Price
Glacier 2477 LSF Loveseat
"*" indicates required fields
SKU:
247746
Category: Sectional Parts
Tags: Dove Gray Chenille, Gray, Jackson Furniture, Sectional Parts
Additional information
| Dimensions | 43 × 61 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dove Gray Chenille |
| Collection | Glacier |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Glacier 2477 Armless Chair
Glacier 2477 Armless Loveseat
Glacier 2477 Armless Sofa
Glacier 2477 Cocktail Ottoman
Glacier 2477 Cocktail Ottoman 40″
Glacier 2477 RSF Loveseat
Related products
36in Nesting Desk
Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.