
Amelia TABLES 52904/69+90234/P2
Call for Price
Desk Stone Path Gray Finish
Call for Price
Polaris 2470 LSF Loveseat
"*" indicates required fields
SKU:
247046
Category: Sectional Parts
Tags: Green, Jackson Furniture, Sage Green Leather, Sectional Parts
Additional information
| Dimensions | 43 × 58 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Green |
| Detail Color | Sage Green Leather |
| Style | Transitional |
| Collection | Polaris |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Polaris 2470 Armless Chair
Polaris 2470 Armless Sofa
Polaris 2470 Cocktail Ottoman
Polaris 2470 Cocktail Ottoman 40″
Polaris 2470 RSF Loveseat
Related products
Caldwell – Tahoe Fog 6pc Modular Power Reclining Sectional
Chastain Woodfield Round Accent Table – Green
Fern Fabric Chair
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 33 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Fern |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.