Aspect Dining Chair
Call for Price
Upholstery Living Room Gianna Bench Sofa
Call for Price
Royce 4043 Armless Loveseat
"*" indicates required fields
SKU:
404329
Category: Sectional Parts
Tags: Brown, Chocolate Brown, Jackson Furniture, Sectional Parts
Additional information
| Dimensions | 43 × 51 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chocolate Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Royce |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Royce 4043 Cocktail Ottoman
Royce 4043 Cocktail Ottoman 40″
Related products
Digby Fabric Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |
Forest Sideboard
Living Room Everly Settee
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.