3392B-1 - Copenhagen Stainless Bar Stool
Call for Price

Collin STOOLS 41234-30/96HT
Call for Price
Royster 428 Power Deep Seat RSF Reclining Loveseat
"*" indicates required fields
SKU:
64287
Category: Sectional Parts
Tags: Brown, Catnapper, Chocolate Brown Leather, Sectional Parts
Additional information
| Dimensions | 47 × 78 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chocolate Brown Leather |
| Style | Contemporary |
| Collection | Royster |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Royster 428 Castered Cocktail Ottoman
Royster 428 Power Deep Seat LSF Reclining Loveseat
Royster 428 Wedge
Related products
Living Room Cabell Exposed Wood Swivel Chair
St. Armand Drink Table
St. Armand Rectangular End Table
| Weight | 41.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 20 × 24.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Commerce and Market & Saint Armand |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.