Upholstery Living Room Lizzy Exposed Wood Chair
Call for Price

Burton TABLES 52640/53+90576/30
Call for Price
Stockbridge 2340 LSF Section
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 44 × 104 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cream Linen |
| Collection | Stockbridge |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Stockbridge 2340 Armless Chair
Stockbridge 2340 Armless Sofa
Stockbridge 2340 Cocktail Ottoman
Stockbridge 2340 Corner
Stockbridge 2340 RSF Loveseat
Related products
Studio C Essentials Chairs
Collins Fabric Chair
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.