Tori 2240 RSF Loveseat
"*" indicates required fields
SKU:
224042
Category: Sectional Parts
Tags: Gray, Jackson Furniture, Light Gray Linen, Sectional Parts
Additional information
| Dimensions | 44 × 63 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Light Gray Linen |
| Collection | Tori |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Coastal Living Outdoor Hatteras Chair
Impact Small Round Accent Table
Living Room Dante Exposed Wood Chair
Loft Living, Dimitri Living Room Dimitri Recliner Divided Back – Pwr with Art Headrest
Thornton Fabric Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 61 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.