339-127P - Tribeca Uph Tall Hb (Plain) Bed - Cal King 6/0
Call for Price

Emmerson 10 Drawer Dresser - 67101
Call for Price
Arezzo 315 Power Headrest Power Reclining Sofa w/Zero Gravity
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 42 × 87 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cognac Leather |
| Style | Transitional |
| Collection | Arezzo |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Arezzo 315 Power Headrest Power Lay Flat Recliner w/Zero Gravity
Related products
Craftmaster Essentials Sofas
Craftmaster Essentials Sofas
Catalina Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 84 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Catalina |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.