
Corey Swivel Recliner
Call for Price

EZ Motion Swivel Gliding Recliner
Call for Price
Baylor Leather Sofa
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Designed for comfort, durability, and a classic look, England’s Baylor collection works well with a variety of home décor. This silhouette features a track arm, plush seat and back, and weltless cushions. Available as a sofa, loveseat, chair and a half, matching ottoman, and sectional–all available in both fabric and leather.
Additional information
| Dimensions | 40 × 88 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio C Essentials Sofas
Studio C Essentials Sofas
Catalina Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 84 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Catalina |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.