
Heritage Raised Panel Full Bed - Tall Footboard - 61088
Call for Price
11-808 - Grayson Chair
Call for Price
Chappy 232 Lay Flat Reclining Sofa
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 42 × 83 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Gray |
| Detail Color | Light Gray Corduroy |
| Style | Transitional |
| Collection | Chappy |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Chappy 232 Lay Flat Recliner
Related products
New Traditions Sofas
Catalina Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 84 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Catalina |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.