Anna Table and Harvey Chairs - AnnaTableHarveyChairs
Call for Price
Maidstone 36-inch Round Cocktail Table, Woven Jute
Call for Price
CM Leather Sofas
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Spring Blend Down |
|---|---|
| Standard Wood Finish | DFW |
| A Pillow Count | |
| A Pillow Width | 0.0 |
| A Pillow Height | 0.0 |
| B Pillow Count | |
| B Pillow Width | 0.0 |
| B Pillow Height | 0.0 |
| Kidney Pillow Count | |
| Kidney Pillow Width | 0.0 |
| Kidney Pillow Height | 0.0 |
| Extra Pillow Count | |
| Extra Pillow Width | 0.0 |
| Extra Pillow Height | 0.0 |
| Style Arm Height | 24.0 |
| Style Seat Height | 19.0 |
| Style Between Arms | 23.0 |
| Style Cubes | 80.0 |
| Style Units | 160.0 |
Additional information
| Weight | 61.95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 92 × 35 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | CM Leather |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
CM Leather Chairs
CM Leather Chairs
CM Leather Chairs
CM Leather Chairs
CM Leather Chairs
CM Leather Ottomans & Poufs
Related products
Studio C Essentials Sofas
New Traditions Sofas
Arlo Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests & Lumbar
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Arlo |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Davis Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 269 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Davis |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.