Athens King Panel Storage Bed
Call for Price
ESN310-2SK – Langley Skirted Sofa
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Tight |
|---|---|
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Essential Luxe Medium |
| Volume | 83 cft |
| Weight | 128 lb |
| C.O.M. (*) | 16.50 yrd |
Additional information
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 81.5 × 35.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio C Essentials Sofas
Finley Fabric Power Inclining Sofa
Stressless® Buckingham (L) 3 seater High back
Thornton Fabric Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.