
Gemma PUB TABLES 50973-36/25+91282/70
Call for Price
Hold My Hand Sculpture
Call for Price
Jonesport 1379 Sofa
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 40 × 90 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sofa Upholstery |
| Collection | Jonesport |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Jonesport 1379 Chair
Jonesport 1379 Loveseat
Related products
Design Options – F9 Sofas
Studio C Essentials Sofas
Catalina Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 84 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Catalina |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.