Dwyer Open Bookcase - Without Hutch / 800 Clay
Call for Price
Selwyn Rectangle Counter Dining Table
Call for Price
Mercer Sofa
"*" indicates required fields
SKU:
U548501-1829-1
Category: Sofas
Description
Product Details
| Fabric: Plushtone Parchment – 100% Polyester | Yes |
|---|---|
| Leg finish: Sable | Yes |
Additional information
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | Cream |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Design Options – F9 Sofas
Studio C Essentials Sofas
New Traditions Sofas
Arlo Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests & Lumbar
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Arlo |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Catalina Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 84 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Catalina |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.